Ludowy Klub Sportowy JEDLIŃSK - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Centrum Radom - GKS Chynów 3:1
  • Wulkan Windoor II Zakrzew - LKS JEDLIŃSK 5:0
  • Tęcza Augustów - Mazowsze II Grójec 2:5
  • GKS Belsk Duży - KS Błotnica 0:2
  • Orzeł Gielniów - Pilica Nowe Miasto 0:6
  • Powała Taczów - Mogielanka Mogielnica 4:0
  • Sadownik II Błędów - Zamłynie Radom 3:1
  • LKS Pniewy - Kraska Jasieniec 4:1

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AdiPiorek78 42
2. wikus012 18

Zapraszamy na gksjedlinsk.pl

• autor: Norbert90, 2012-02-20 22:12

W związku ze zmianami zaistniałymi w klubie od dziś wyniki oraz wszelkie inne informacje dotyczące klubu z Jedlińska będzie można śledzić na oficjalnej stronie http://www.gksjedlinsk.pl

Strona wymaga jeszcze aktualizacji jednak już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzania nowego serwisu klubu.

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Jedlińsk znowu zwycięża w sparingu

• autor: Norbert90, 2012-02-19 16:38

Cech Radom- GKS Jedlińsk 2:5 (1:3)

Strzelcy: Tuzimek 34,81- Okruta 8 samobójcza 32 Janiszewski 40,48, M. Durak 70

GKS: Majewski- P. Nowicki P. Broda Brudnicki Jurczak- Pawelec Bus Kurek Żarłok- Janiszewski Okruta oraz Oczkowski Ciupa M. Durak D. Durak M. Nowicki Kalbarczyk Gizicki, Bartkiewicz

W dzisiejszym spotkaniu trenerzy Sławomir Molenda i Łukasz Kurek mieli do dyspozycji 19 zawodników. Z powodu lekkiego urazu na boisku nie mógł pojawić się jedynie Dominik Gławiński. Szansę na zaprezentowanie dostali także juniorzy Patryk Kalbarczyk i Damian Durak. W dzisiejszym spotkaniu spore zamieszanie pod bramką Cecha stworzyła dwójka napastników Filip Okruta i Tomasz Janiszewski, po których to akcjach padła większość goli w spotkaniu.

GKS pokonał Błotnicę

• autor: Norbert90, 2012-02-12 22:35

GKS Błotnica- GKS Jedlińsk 1:2 (0:0)

Strzelcy: Bartkiewicz, Okruta

GKS: Majewski (46. Oczkowski)- Jurczak M. Broda Brudnicki (46. Durak) Gławiński (80. Molenda)- Piórkowski Bus Gizicki Żarłok- Okruta Bartkiewicz

Po dzisiejszym sparingu można doszukać się już pewnych pozytywów w grze GKS pomimo tego, że mecz rozgrywany był na twardej i zaśnieżonej nawierzchni. Oba zespoły dzisiejszego dnia  stworzyły dużo sytuacji podbramkowych jednak goli padło tylko trzy. W barwach Jedlińska zaprezentowało się dwóch graczy KS Maków: Damian Gizicki i Marcin Bartkiewicz. Kolejny mecz sparingowy GKS rozegra za tydzień z Cechem Radom.

TRANSFERY

PRZYCHODZĄ:

ODCHODZĄ:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wulkan Windoor II ZakrzewLKS JEDLIŃSK
Wulkan Windoor II Zakrzew 5:0 LKS JEDLIŃSK
2011-11-12, 12:00:00

oceny zawodników »

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.